Krásná do plavek? Ještě pořád to stihnete!

Znáte to, s příchodem nového roku si slibujete, co všechno pro sebe neuděláte. Budete vstávat alespoň o půl hodinky dříve, abyste na sebe měla dostatek času, rozloučíte se s poslední tabulkou čokolády a vyrazíte na nákup do Decathlonu, protože letos už opravdu začnete běhat.

Plná energie a motivace se už nemůžete dočkat 1. ledna (případně prvního pondělka, protože hned 1. leden je přeci jen trochu zabiják), jen abyste mohla konečně zahájit svou novou, lepší, životní etapu. V duchu si malujete, co vše do léta zvládnete a už se pomalu i hlásíte na maraton a objednáváte letní šaty velikosti 34.

No, a najednou je polovina dubna a Vy jste přesně tam, kde jste začala. Na běhání bylo moc zima, tma, nebo pršelo.. Na jiný sport ráno není čas, odpoledne máte jiné povinnosti a jít se někde trápit večer do posilovny po celém dni, je prostě za trest. Možná zítra. Nebo pozítří. Nebo od pondělka.

Má vůbec ještě smysl začínat?

Samozřejmě! Nikdy není pozdě na změnu. Obzvláště v tomto případě, kdy v horizontu několika let bude úplně jedno jestli jste začala o pár měsíců dříve či později.

Nejdůležitější je začít zlehka a postupně. Když si naplánujete 10 hodin sportu týdně, budete akorát unavená a vystresovaná, že na nic nemáte čas, a zklamaná, že to nezvládáte. Tady je méně opravdu více.

Co tedy s tím?

Já osobně nedám dopustit na aplikaci BBG (Sweat) od Kayly Itsines. Je to velice jednoduchý program, který je nastaven na 3x28 minut týdně. 3x28 minut! To už je opravdu čas, který si každá z nás zvládne udělat.

Stáhnete si do mobilu aplikaci a podle ní cvičíte doma, ve svém tempu, s váhou vlastního těla. Odpadá tedy nákup permanentek do posiloven a zdlouhavé dojíždění. Cviky jsou snadné a dynamické a zárověň skutečně efektivní! Najdete zde i přesný týdenní rozpis a tak nemusíte nad ničím přemýšlet ani nic připravovat. Pokud nechcete, tak ani nic stahovat nemusíte – prostě si vygooglete ukázková videa a máte vystaráno :)

Program je připraven na 12 týdnů a výsledky některých neuvěřitelné. No posuďte sami:

https://www.kaylaitsines.com/blogs/transformations

Závěrem...

Ať už s tímto programem nebo úplně jinak, je úžasné vidět, že stačí opravdu málo a očekávané výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Tak to nevzdávejte a jděte do toho!


Autor: PG

Článek už byl 7x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

BezvaZena.cz