Malé černé nemusí být nuda! Jakými kousky tyhle šaty oživíte?

Malé černé jsou klasika, která nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Vsadit na ně můžete kdykoli, kdy vyrážíte do společnosti a nechcete příliš řešit, co si vezmete na sebe - malé černé jsou vždy sázka na jistotu. Někomu se ale může zdát, že působí až příliš nudně. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém vám dáme hned několik tipů, čím můžete své malé černé oživit a dodat jim šmrnc!

Decentní zlaté doplňky

Úplně nejjednodušší věc, kterou můžete udělat při snaze ozvláštnit malé černé, je vsadit na elegantní zlaté doplňky. Pamatujte ale, že nic se nemá přehánět a to samé platí i v případě zlatých doplňků.

Bohatě si vystačíte s jednoduchým řetízkem na krk a případně jemným náramkem na ruku. Zlaté doplňky se mohou nacházet i na vaší kabelce. Uvidíte, že drobný zlatý šperk dokáže s vaším outfitem doslova zlaté divy!

Elegantní bílá blůzka

Kdo kdy řekl, že malé černé musíte nosit jen do společnosti? Někdy si je obléknete třeba v případě, kdy hledáte elegantní a šmrncovní outfit do práce - ano, i tam se dají malé černé nosit. A jak skvěle to vypadá!

A právě pro takové chvíle se hodí vsadit na elegantní bílou blůzku. Tahle kombinace je často k vidění třeba u mladých dívek ze zahraničí, které se jí rozhodně nebojí. A i my musíme uznat, že bílé rukávy a límeček od košile ležérně vykukující zpod šatů vypadá prostě dobře.

Rebelská kožená bundička

Umíte si představit malé černé a k nim koženou bundu? My rozhodně! Kožená bundička, která vám dokonale padne, v žádném případě neubere malým černým na jejich eleganci, ale na druhou stranu jim dodá špetku rebelského vzhledu.

Pak už jen stačí vzít na nohy kozačky nebo kotníkové botky a rázem vykouzlíte outfit, se kterým zaručeně uděláte dojem. Ještě dodáme, že kožená bunda nemusí být nutně jen černá, nám by se líbila třeba v hnědé barvě. A co si o tom myslíte vy?

Sytě rudé doplňky

Když už jsme tu měli zlaté doplňky, byla by obrovská škoda, pokud bychom nezmínili ještě rudou. I červená barva se k malým černým bezesporu skvěle hodí - a co víc, báječně jí sluší!

Vsadit můžete třeba na ostře rudou kabelku, ženám velice sluší i rudá rtěnka a zapomenout nesmíme ani na rudé botičky. Někdy stačí vážně málo a na první pohled obyčejné černé šaty můžou dostat úplně jiný nádech. A co vy? Troufnete si na rudou, nebo se jí bojíte?


Autor: Redakce

Článek už byl 3x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

BezvaZena.cz