Nový partner v posteli - pravidla sexu s nováčkem v ložnici

Když potkáte zajímavého muže, který je vám už od prvního pohledu sympatický, fyzicky vás přitahuje a k tomu všemu je i vtipný a zábavný - pak se rozhodně není čemu divit, že zatoužíte strávit s ním noc. Bohužel nikdo nikdy neví, jak bude první milování vypadat - jestli si jako sexuální partneři sednete, jestli se dokážete sehrát.

To je vždycky ve hvězdách. Vzhledem k tomu, že při sexu s novým partnerem nikdy dopředu nevíte, do čeho se vlastně pouštíte, máme pro vás etiketu prvního milování. Jsou totiž pravidla, která se vyplatí dodržovat!

Pravidla prvního milování - osvojte si všechna!

Jestli jste z prvního sexu s novým partnerem nervózní, není se ani čemu divit. Ženy často přepadají obavy, jestli je jejich tělo dokonalé, jestli budou milenci stačit, jestli mu budou připadat dostatečně sexy a podobně. Nezoufejte, nestresujte se - v následujících řádcích vám prozradíme pravidla prvního sexu s novým partnerem!

1. Není na škodu si promluvit

Jednou z velmi častých obav je strach, jestli se shodnete v sexuálních požadavcích. Může se totiž stát, že zatímco váš partner se vyžívá v tvrdším milování, vy to máte nejradši pěkně jemně a pomalu. Nebo třeba s bývalou partnerkou provozoval svazování a přišlo mu to nesmírně vzrušující, zatímco vy na něco takového vůbec nejste.

Abyste předešli možnému nedorozumění, měli byste si promluvit. Jasně, nemůžete na partnera vyrukovat s otázkami typu „líbí se ti to tvrdě?“ nebo třeba „máš rád anální sex?“ a podobně, protože s největší pravděpodobností se vám se svými choutky především na začátku vztahu nesvěří. Určité náznaky ale můžete vypozorovat třeba z historek.

2. Myslete na své zdraví

I když se na milování s novým partnerem možná neskutečně těšíte, v první řadě byste měli myslet na své zdraví. Pokud svou polovičku ještě dostatečně neznáte, bylo by od vás docela nerozumné, pokud byste se při sexu nechránili. Zdraví máme jen jedno a riziko přenosu pohlavních chorob by pro vás vždycky mělo být dostatečně varovným signálem.

3. Nebojte se přiznat, že jste nervózní

Jak jsme již zmínili na začátku dnešního článku, nervozita před prvním milování s novým partnerem je naprosto normální. Většina z nás to ale dusí v sobě a stydí se to přiznat, přičemž ale na mnoha lidech je to stejně poznat.

Stejně jako u mužů může nervozita způsobit problém s erekcí, u žen zase může způsobit nedostatečné zvlhčení. Pakliže jste nervózní, nebojte se to partnerovi přiznat, možná je na tom úplně stejně jako vy a přiznání uleví vám oběma.

4. Nesnažte se tlačit na pilu

První milování je pro většinu z nás lákavé, i když nevíme, jak přesně bude probíhat. Často se těšíme, máme různá očekávání. Někdy se ale stane, že jde situace a okolnosti proti nám. Pokud se vám z jakéhokoli důvodu milování nedaří, netlačte na pilu a nelámejte věci přes koleno, prostě to nechte na někdy jindy.


Autor: Redakce

Článek už byl 6x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

BezvaZena.cz