Podzimní móda plná barev, aneb co se bude nosit?

Podzim pomalu klepe na dveře, i když při pohledu z okna už to místy vypadá, že se o slovo již přihlásil - stromy se zbarvují do všelijakých odstínů a to lahodí našemu oku. Podobné to bude i při pohledu do našich šatních skříní, které se stejně jako listí na stromech pěkně vybarví. Jaké barvy ovládnou letošní podzimní módu?

V jakých barvách na podzim zazáříte?

Pokud se o módu alespoň okrajově zajímáte, určitě se snažíte jít s dobou a oblékat se podle aktuálních módních trendů. V tom případě vás zaručeně bude zajímat, jaké barvy a odstíny ovládnou podzim roku 2018. V následujících řádcích vám prozradíme, v jakých barvičkách zaručeně zazáříte a v čem uděláte dojem v ulicích zalitých podzimním sluncem!

Tóny temně vínové

Jednou z nejvíce trendy barev letošního podzimu bude temně vínová, možná lépe známá jako odstín burgundy. Jedná se o barvičku, která má základ v červené, ale je mnohem tmavší a tím pádem i daleko podzimní - a to je přesně to, co pro tohle období potřebujete.

V této barvičce vám bude slušet třeba hřejivý pletený svetr, stejně tak si v tomto odstínu umíme představit i pouzdrovou sukni nebo oblíbené kotníkové kozačky, které jsou na podzim už jakési must have.

Barvy elegantní šedé

O šedé barvě se často říká, že je příliš nudná. Že je to taková barva ne barva, prostě nic zajímavého. My jsme ale toho názoru, že letos na podzim v ní uděláte dojem - a to ve velkém stylu! Zapomeňte na nudu a dovolte svému šatníku, aby se zahalil do tonů elegantní šedé.

Co je to za barvu? Není to ani příliš metalická, na druhou stranu ani pastelová - je to zkrátka zlatý střed. A co se v této barvě bude nosit? Co byste řekli na šedou podzimní bundičku? K ní si oblečte třeba černé legíny a na nohy kozačky. Za nás jednoznačně dobrá volba!

Nádech jemně karamelové

Jestli existuje barva, která nám k podzimní náladě opravdu sedí, pak je to karamelová. Je to barvička, která se na barevné paletě nachází někde mezi oranžovou a hnědou, což samo o sobě zkrátka musí dopadnout dobře.

V karamelové barvičce by se nám líbil třeba blejzr s páskem v pase, který krásně zviditelní siluetu a zároveň vás díky netradiční barvičce nechá vyniknout. Karamelové se letos na podzim nevyhnou ani kabelky, mezi nimiž si určitě dokážete vybrat tu pravou. Co myslíte?

Odstíny fialová až do lila

Fialová barva je typicky podzimní, o tom nemusí být sporu! Letos ale nebude v kurzu klasická fialová, jak ji všichni známe a jak ji milujeme. Trendy bude fialová v odstínu lila, která působí jemně a velice zajímavě. V této barvě si dokážeme představit prakticky cokoli od svetříku, blejzru, kabelky nebo kozaček na klínku. Záleží tedy jen na vás, co si vyberete.


Autor: Redakce

Článek už byl 4x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

BezvaZena.cz