Podzimní trendy v líčení - inspirujte se a namalujte se!

Podzim je bezesporu krásné období plné barev. Možná i vy patříte k lidem, kteří mají podzimní čas rádi, a těšíte se na něho celý rok. A víte co? My se vůbec ničemu nedivíme! Podzimu vládnou pestré barvy, které jsou všude okolo nás - v přírodě, našem šatníku a samozřejmě i v kosmetice.

I my se dnes společně podíváme na podzimní trendy v líčení, které by vám určitě neměly ujít. Tak se schválně pojďte inspirovat, jakým směrem se ubírají kosmetické trendy na podzim roku 2018!

Kobaltově zbarvené oční stíny

Prvním podzimním trendem tohoto roku jsou kobaltově modré stíny. Jestliže se chystáte namítnout, že je to pořádně výrazná barva, nezbude nám, nežli s vámi souhlasit.

Ano, kobaltově modrá patří mezi sytější a výraznější barvy, které si ale na podzim s klidným srdcem můžete dovolit. Pokud ale přeci jen víte, že si na tuhle barvu netroufnete na celé víčko, vyzkoušejte alespoň linky, které můžete protáhnout až za oko, aby byly pěkně vidět.

Rty s nádechem vínově rudé

Vínově rudá je typicky podzimní barvička, která se hojně objevuje v našem šatníku a tentokrát nebude chybět ani v líčení. Pokud se nebojíte tmavších odstínů rtěnek, pak vám určitě udělá radost, že letos pofrčí vínově rudé rty. Vsadíte-li na výrazně namalované rty, snažte se držet při zemi s ostatním líčením.

Make-up v přirozeném odstínu

Používáte při líčení make-up? Pak byste měli vědět, že letos na podzim bude nejvíce in tzv. nude vzhled. To znamená, že byste si pro sebe měli vybrat co možná nejpřirozenější barvu make-upu, který vám zajistí bezchybně vypadající pleť bez jediné vady na kráse, ale na druhou stranu z vás neudělá keramickou panenku. Dokonalost frčí pořád, ale tentokrát platí pravidlo, že méně je více.

Výrazně ostré oční linky

Zatímco při volbě make-upu byste se měli držet spíše při zemi, co se týče očních linek, nemusíte se bát výraznosti. Ostré linky jsou dalším podzimním trendem v oblasti podzimního líčení, který by vám určitě neměl uniknout.

Šikovnější a odvážnější z vás mohou zajít i tak daleko, že si vytvoří třeba dvojité oční linky nebo takové, které nebudou mít ostré hrany, ale budou jako naschvál rozpité. Chybným krokem nejsou ani protažené linky, které zaručeně budou vidět.

Oranžově sytá rtěnka

Na závěr ještě poslední tip - oranžová rtěnka. Ano, opět je to poměrně výrazná a v tomto případě i docela netradiční barva, ale letos na podzim bude jednoduše v kurzu. Pakliže se snažíte držet krok s módními trendy a chcete se udržet i ve světe líčení, pak není co řešit - rty zbarvené do oranžova vás nechají vyniknout v davu. Na to se můžete spolehnout!


Autor: Redakce

Článek už byl 1x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

Makeup for life Tužka na obočí 2

Voděodolná Odolná vůči potu a vlhku Středně měkká tužka    Použití: Pomocí tužky čárkujte obočí malými a tenkými čárkami, čímž vytvoříte efekt přirozeného obočí, tzv. vláskování.   Délka: 18,5 cm  Obsah: 2,2 g   

Makeup for life Tužka na obočí 1

Voděodolná Odolná vůči potu a vlhku Středně měkká tužka    Použití: Pomocí tužky čárkujte obočí malými a tenkými čárkami, čímž vytvoříte efekt přirozeného obočí, tzv. vláskování.   Délka: 18,5 cm  Obsah: 2,2 g   

FM Group Set na obočí 5,2 g

Perfektně vytvarované a upravené obočí. Zvolené barvy se dokonale hodí ke každému odstínu pleti. Poskytuje obočí požadovaný tvar a klade důraz na jeho barvu. Obočí je rámem našich očí a je-li pečlivě zdůrazněno, hraje důležitou roli v každodenním make-up

BezvaZena.cz