Toužíte po plastice prsou? Známe pro a proti tohoto kosmetického zásahu!

Dokonale pevná prsa, která mají krásný tvar, drží na svém místě a v očích mužů vzbuzují nesmírný zájem - milé ženy, která z nás po nich alespoň jedinkrát za život nezatoužila!

Prsa jsou předností žen, odlišujeme se jimi od mužů a není se čemu divit, že na ně sázíme svou horkou kartu. Pokud k vám příroda nebyla zrovna dvakrát štědrá a do vínku vám nenadělila kdovíjak velká ňadra, nebo třeba nejsou úplně stejná či jsou po kojení dětí vytahaná, možná i vy uvažujete nad plastikou.

Vzhledem k tomu, že plastika prsou je náročný zákrok jak z hlediska tělesného, tak i finančního, měli byste si své rozhodnutí dobře rozmyslet.

Plastika prsou má své výhody a nevýhody

Asi jako úplně každá věc má i plastika prsou dvě strany mince. Na tomto zákroku můžete najít jak pozitivní, tak samozřejmě i negativní věci. Pakliže plastickou úpravu prsou skutečně zvažujete, doporučujeme vám ještě před tím, než se definitivně rozhodnete, přečíst si náš dnešní článek.

Najdete v něm výčet výhod a nevýhod tohoto zákroku a kdo ví - možná po přečtení posledního řádku přeci jen změníte názor.

Výhody plastiky prsou

Začneme z té světlejší stránky a společně si představíme hlavní výhody plastické operace ňader.

· Vyšší sebevědomí

Jsou ženy, které díky plastice prsou, dosáhly vyššího sebevědomí. Začaly se samy sobě více líbit, začaly si více věřit, začaly být samy se sebou konečně spokojené. Výhodou plastiky je skutečnost, že pakliže se nedokonalost vašich ňader odráží do vaší psychiky, díky kosmetickému zásahu se tento problém může úplně vytratit.

· Dokonalý vzhled

Mnoho žen podstupuje plastiku prsou z toho důvodu, že se jim jejich prsa nezdají dokonalá - ať už jde o jejich tvar, velikost nebo třeba tzv. vytáhání po kojení. Po plastice budou vaše prsa dokonalá, budou mít stejný tvar a budou držet na místě.

Nevýhody plastiky prsou

A teď z té druhé strany mince - nevýhody, které se s plastikou prsou neodmyslitelně pojí.

· Vyšší náklady

Plastika prsou není zadarmo, to určitě víte. Popravdě se tento zákrok může pěkně prodražit a udělat vám pořádnou díru do rozpočtu. Pro někoho může být vyšší finanční náročnost důvodem, proč se snu o dokonalém poprsí vzdá. Je to prostě drahé a hotovo.

· Bolest

Někoho může odradit i bolest, která je zkrátka nevyhnutelná. Po plastice následuje dlouhá rekonvalescence, což vám nikdo nepopíše lépe, nežli ten, kdo si tímto fyzicky náročným procesem prošel.

· Trvanlivost

Pokud jste si mysleli, že jsou umělá prsa už napořád, pak jste se spletli. I když je medicína stále lepší a lepší, co se týče prsních implantátů, je potřeba je cca po 15 letech buď vyměnit, nebo vyndat. Což znamená další peníze a další fyzickou zátěž.


Autor: Redakce

Článek už byl 2x doporučen na Facebooku, doporuč jej i ty. Doporuč článek svým přátelům na Facebooku

BezvaZena.cz